Servis

Autoservis

Rádi bychom Vám představili služby spojené s naším autoservisem. Přijeďte si nechat zkontrolovat váš automobil. Spolehlivost vozu a Vaše bezpečí je naše priorita. Zabýváme se také opravami vozidel po haváriích, klempířské práce, lakování, elektro práce, Chiptuning, Diagnostika vozidel, zatmavování skel s homologací, geometrie
a mnoho dalších služeb…ozvěte se nám a rádi Vám poradíme!

Pozáruční opravy motorových vozidel všech značek se specializací na vozidla Audi, VW, Škoda,Seat,Porsche, Mercedes-Benz, BMW, Peugeot, Citroen.

Pneu

Pneuservis

Přezutí a vyvážení pneu vozů všech značek.Oprava a lepení pneu.Oprava, rovnání a vaření alu kola.Uskladnění pneu

Výměna pneumatik: Na co si dát pozor? Kamenité cesty, nerovný terén, výmoly – pneumatiky toho musí vydržet hodně. Jsou přímým spojením mezi autem a vozovkou, takže jsou vystaveny neustálé zátěži. Aby se na ně člověk mohl vždy stoprocentně spolehnout, je potřeba je čas od času vyměnit.

mytí

Mytí a čištění

Dopřejte jednou za čas kompletní, ale hlavně profesionální RUČNÍ péči svému automobilu. Výsledek si užijete samozřejmě především Vy a Vaši blízcí při cestování – Vaše auto viditelně omládne, bude vonět novotou a v neposlední řadě impregnace a voskování prodlouží životnost jednotlivých dílů.

Nabízíme ruční mytí interiéru i exteriéru. Odhadovaný čas čištění jednoho vozu je dle míry znečištění cca 2 – 4 hodiny.