Mytí a čištění vozů

Dopřejte jednou za čas kompletní, ale hlavně profesionální ruční péči svému automobilu. Výsledek si užijete samozřejmě především Vy a Vaši blízcí při cestování – Vaše auto viditelně omládne, bude vonět novotou a v neposlední řadě impregnace a voskování prodlouží životnost jednotlivých dílů.
To vše díky profesionální řade americké kosmetiky značky Meguairs.
Na co se Váš automobil může těšit?

Ruční mytí exteriéru

– mytí, sušení a voskování exteriéru
– ošetření vnějších plastů
– čištění litých kol a plastových krytů kol
– čištění a oživení pneumatik
– vyleštění oken a zpětných zrcátek
– ochrana laku před zimou

Postup:
Ruční mytí, šamponování, voskování, vysušení karoserie jelenicí, ošetření vnějších plastů, ošetření vnějších chromových částí, čištění litých kol a plastových krytů kol, ošetření a oživení pneumatik, vyleštění oken a zpětných zrcátek.

Kompletní čištění exteriéru

– kompletní čištění interiéru
– luxování interiéru včetně zavazadlového prostoru
– tepování interiéru nebo ošetření a vyčištění kožených sedaček
– kompletní čištění a ošetření vnitřních plastů
– vyleštění oken zevnitř
– mytí vnitřních částí rámů dveří a prahů

Postup:
Kompletní vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru, mokré čištění interiéru, zavazadlového prostoru, sedadel a koberců, kompletní čištění a ošetření vnitřních platů, vyleštění oken zevnitř. Mytí vnitřních částí rámů dveří a prahů.

Čistění provádíme profesionálním extraktem na koberce, který pod tlakem vhání vodu s čistícím prostředkem do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysává zpět do sběrné nádrže přístroje. Díky tomuto způsobu čištění nedochází k nadměrnému opotřebování a namočení koberců a textilií. Pro ošetření používáme profesionální přístroj Kärcher. Touto cestou se dají odstranit jak běžné nečistoty, tak skvrny od kávy, čaje, ovoce, limonád, mastnoty a bílkovin.

Odhadovaný čas čištění jednoho vozu je dle míry znečištění přibližně 2 – 4 hodiny.